Головна - Новини

Столична поліція охорони долучилася до проведення екскурсії для діток переселенців (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 23 серпня 2017р.

Прогулянка пароплавом по Дніпру, частування, хімічні досліди, святковий концерт і виготовлення морозива – таку програму напередодні Дня Незалежності України підготували шефи в погонах дітям зі східних областей.

З ініціативи начальника київських правоохоронців Андрія Крищенка співробітники відділу ювенальної превенції, заручившись підтримкою колег із річкової поліції, поліції охорони та служби у справах дітей, організували діткам чудову екскурсію. До заходу долучилися заступник Міністра внутрішніх справ України Анастасія Дєєва та начальник Управління ювенальної превенції Національної поліції України Лариса Зуб.

Цього разу на гостину до київських правоохоронців завітали 30 діток, які з початком війни на Сході змушені були залишити рідні домівки.

- Нині у нас зовсім юні гості, але саме такі хлопчики і дівчатка у майбутньому можуть вирости новим поколінням поліцейських, за яке ми так боремося. Сьогодні захист дітей є одним із наших головних пріоритетів. Ми сподіваємося, що така проактивна позиція самих дітей, їх залучення до суспільного життя – запорука формування безпекового простору. У нас є чіткий план дій і повна готовність впровадити комплексну систему захисту дітей. Вони - наше сьогодні і наше завтра, - наголосила Анастасія Дєєва.

Про широку профілактичну роботу київських поліцейських із дітьми розповів Андрій Крищенко: «Ми постійно, у тому числі із центральним апаратом Нацполіції, проводимо різноманітні заходи. Для того, аби підготувати зміну поліції, демонструємо свою роботу і оснащення. Ми хочемо показати, що поліцейський – це робота, де потрібні знання у різних сферах життя. Сьогодні ж запросили дітей із родин переселенців, вирішили відволікти їх від щоденних проблем, підтримати і допомогти їм бути своїми серед своїх тут, у Києві».

На тому, що діти – основний орієнтир у роботи ювенальної превенції, наголосила і Лариса Зуб, зазначивши: «Щоденно співробітники ювенальної поліції левову частку свого робочого часу витрачають на живе спілкування із дітьми, адже під час розмови можна не лише застерегти дитину від небезпеки і протиправних вчинків, а й виявити ті проблеми, які їх турбують. Кожен працівник при цьому націлений на дружні стосунки і допомогу дитині».

Дружня атмосфера, бурхливі оплески, справжні емоції і щирі посмішки стали найкращою винагородою поліцейським, які були натхненниками цього свята.

На завершення дітки загадали бажання – і випустили і небо синьо-жовті кульки. І після сьогоднішнього спільно проведеного дня мрії маленьких гостей жити у мирній країні, повернутися у рідні домівки і бути просто щасливими дітьми стали для них самих ближчими, адже вони точно знають: армія і поліція зроблять для цього все.

За інформацією
в
ідділу комунікації поліції Києва