Головна - Новини

Сергій Князєв: «Практична складова підготовки поліцейського – основа його особистої безпеки» (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 26 жовтня 2017р.

На цьому Голова Нацполіції наголосив сьогодні, 26 жовтня, під час зустрічі з курсантами Вінницького училища Департаменту поліції охорони та патрульними поліцейськими, які зараз проходять тут первинну професійну підготовку.

Очільник поліції обговорив з особовим складом училища зміни у системі навчання та підготовки поліцейського.

Сергій Князєв зазначив, що відтепер всі ті, хто у майбутньому бажає працювати у будь-якому з підрозділів Національної поліції, мають набратися досвіду у діючих поліцейських. Тому задля особистої безпеки, аби уникнути травмування особового складу, в обов’язковому порядку всі курсанти проходитимуть стажування з діючими співробітниками Департаменту патрульної поліції.

- Ви маєте пройти практичну частину разом із патрульними. Разом із ними заступати на службу, на чергування. Аби не на теорії, а на практиці розуміти, як діяти в ситуації реальної загрози, користуватися сучасною технікою, навчитися працювати з планшетами, - звернувся керівник Нацполіції до курсантів.

Він підкреслив, що кожного разу, направляючись на виклик за сигналом тривоги, співробітник поліції охорони ризикує життям. Адже невідомо, що на озброєнні має зловмисник – це може бути і вогнепальна зброя, може бути і граната. Тому поліцейський має завжди про це пам’ятати та дотримуватися заходів особистої безпеки.

Сергій Князєв додав, що за два роки існування підрозділ патрульної поліції показав добрі результати та став дієвою складовою Нацполіції, і цей досвід мають використовувати й інші співробітники.

За інформацією Департаменту комунікації
Національної поліції України