Головна - Новини

Семінар-нарада працівників підрозділів юридичного забезпечення Державної служби охорони

Рубрика: Новини
Опубліковано: 5 червня 2015р.

Вперше за останні 9 років у Департаменті ДСО при МВС України з метою підвищення кваліфікації працівників юридичної служби підрозділів ДСО відбувся дводенний семінар-нарада «Організація безпеки договірних відносин і повернення боргу»

У заході взяли участь представники 30 підрозділів Державної служби охорони.

Семінар-нараду було розпочато з виступу начальника Департаменту ДСО при МВС України генерал-майора міліції Сергія Будника, який відмітив хорошу роботу юристів, побажав плідного навчання задля підвищення професійного рівня, а також наголосив на тому, що сьогодні дуже велика відповідальність лягає саме на юридичну службу.

У ході семінару розглядались питання аналізу безпеки договірних відносин та ефективного повернення боргів; організації договірної роботи; правил розробки нормативних актів, що регламентують договірну діяльність тощо. Також розбирались випадки судової практики з застосування звільнення від відповідальності за невиконання зобов’язань у зв’язку з дією форс-мажорних обставин; із загальних підстав зменшення штрафних санкцій судом та ін. Також було розглянуто актуальні питання роботи з боржниками, зареєстрованими в зоні АТО.

Завідувач сектору юридичного забезпечення Департаменту ДСО при МВС України Олена Бегларян відмітила, що тепер роль юриста суттєво переосмислена і доповнена функцією безпосередньої участі у виробленні та реалізації стратегії розвитку Державної служби охорони. Саме на юристів покладено відповідальність за прозорий правовий супровід діяльності ДСО зокрема та у процесі реформування органів внутрішніх справ України в цілому.

- Ми стоїмо за крок до повної реформи служби охорони, тому ми маємо використовувати новітні підходи до вирішення будь-яких завдань, які стоять перед нами,– наголосила Олена Бегларян.

Для проведення занять було запрошено керуючого партнера і директора юридичної компанії «УкрКонсалтСолюшн», адвоката, суддю постійно діючого третейського суду Вікторію Доценко, яка розповіла про випадки з судової практики, нагадала юридичні аспекти, які необхідні для роботи кожного правознавця.

 

Прес-служба ДДСО

при МВС України