Головна - Новини

Привітання начальника Департаменту поліції охорони з Днем Національної поліції

Рубрика: Новини
Опубліковано: 4 серпня 2017р.

Шановні колеги! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Вже другий рік поспіль поліція охорони, пліч о пліч з колегами з інших підрозділів Нацполіції, належно несе свою службу. Ми кожного дня служимо суспільству, забезпечуючи охорону прав і свобод людини, протидіючи злочинності, підтримуючи публічну безпеку і порядок, убезпечуючи та захищаючи особисте майно громадян від злочинних посягань. Чи не щодня ми наражаємось на небезпеку, але робимо це свідомо та відповідально, розуміючи усі ризики, адже кожен з нас присягав на вірність Українському народові.

Тож, як і в Присязі, сердечно бажаю Вам невідступно усвідомлювати свою високу відповідальність, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Продовжуйте і надалі демонструвати свій високий професіоналізм, будьте мужніми, неупередженими та гідними поваги народу України!

Бажаю Вам та вашим сім'ям міцного здоров’я, щастя і радості, нехай мир, злагода та благополуччя буде у оселі кожного з Вас!

Слава Україні!

Генерал поліції третього рангу
Сергій Будник