Головна - Новини

Представники Консультативної місії Європейського Союзу провели навчальний тренінг для працівників поліції охорони (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 28 лютого

27 та 28 лютого Консультативна місія Європейського Союзу провела дводенний комунікаційний тренінг для працівників поліції охорони, відповідальних за зв'язки із громадськістю та засобами масової інформації. Навчання, проведені за сприяння Національної поліції України, у Департаменті поліції охорони відвідали майже 30 представників поліції охорони з різних областей України.

Впродовж першого дня тренінгу учасники та спікери КМЄС пропрацювали співпрацю зі ЗМІ, а також теорію і практику кризових комунікацій.

Презентували навчальний матеріал Заступник директора, Радник з питань стратегічних комунікацій Центру інформації та документації НАТО Вікторія Ціємініте, Радник зі стратегічних комунікацій КМЄС в Україні Лучано Скамбято Ліччарді, а також спеціаліст з питань стратегічних комунікацій КМЄС Катерина Шагіна. Поспілкувалися учасники тренінгу також з представницею КМЄС Леєною Ліуконнен.

Другий день комунікаційного тренінгу був присвячений також двом основним темам. Радник зі стратегічних комунікацій КМЄС Тійт Матсулевич розповів працівникам органів поліції охорони про розробку та написання ефективних текстів, а Спеціаліст з питань стратегічних комунікацій КМЄС та координатор тренінгу Катерина Шагіна розтлумачила, як правоохоронним органам можна та потрібно з користю використовувати соціальні мережі.

Додамо, що співпрацю із КМЄС підтримали та високо оцінили керівник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк, керівник Управління організації, оперативного інформування та аналізу ДПО полковник поліції Руслан Шугай та прес-секретар ДПО Наталія Сторожик.

Щиро дякуємо місії за плідну співпрацю, яка, маємо надію, матиме продовження у майбутньому!

Прес-служба Департаменту поліції охорони