Головна - Новини

Працівники столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки боролися за Кубок змагань з міні-футболу (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 січня

11 січня 2018 року на території спортивного комплексу «Меридіан» відбулися змагання з міні-футболу серед працівників Управління поліції охорони з фізичної безпеки у місті Києві.

За перемогу боролись п'ять команд - 1 та 2 роти фізичної охорони, 3 та 4 роти охорони об’єктів, а також команда керівного складу на чолі з очільником Управління Єгором Хрипко. Всі учасники команд є діючими працівниками Управління.

Загалом, кожна команда грала зі своїми суперниками по два тайми, які тривали 10 хвилин кожен з перервами по 3 хвилини. Команда переможця визначалась за найбільшою кількістю набраних у зустрічах очок.

Захід було проведено з метою зміцнення авторитету Управління, зміцнення фізичної загартованості, здоров’я, підвищення працездатності і сприяння подальшому зростанню професійної майстерності працівників Управління, а також задля визначення кращих спортивних колективів підрозділу.

Учасники всіх команд охоче взяли участь у змаганнях з міні-футболу. Це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь Управління. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

* на фото - команда 2-ї роти

*на фото - команда 4- роти

* на фото - команда керівного складу Управління ПО з ФБ в місті Києві

* на фото - команда 1 роти

Враховуючи, що гра була непередбаченою та напруженою, інтрига у протистоянні всіх команд зберігалася до кінця. Всі учасники команд показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги, однак переможця все ж було обрано. 1-е місце та Кубок Управління виборола команда 3-ї роти охорони об'єктів.

* на фото - команда 3-ї роти, яка виборола перемогу змагань

Після закінчення змагань відбулася церемонія нагородження призерів. Всіх переможців відзначили грамотами та медалями.

 

Вітаємо переможців!

Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в місті Києві