Головна - Новини

Працівники поліції охорони Луганщини беруть участь у проведенні профілактичних заходів (ФОТО)

Опубліковано: 14 листопада 2017р.

Днями на Луганщині поліцейські охорони спільно з працівниками відділу поліції ГУНП затримали жителя Сєвередонецька, у якого виявили боєприпаси.

Згідно з наказом Національної поліції України від 2 листопада 2017 року «Про організацію проведення профілактичних заходів на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської та Херсонської областей» з метою стабілізації криміногенної ситуації, виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, працівники поліції охорони Луганщини щоденно здійснюють профілактичне відпрацювання населених пунктів області.

13 листопада працівники наряду реагування Сєвєродонецького відділу поліції також перебували на маршруті патрулювання, коли на проспекті Хіміків, що в Сєвєродонецьку, спільно із працівниками відділу поліції ГУНП затримали непрацюючого місцевого жителя. Під час поверхового огляду в нього було виявлено та вилучено гранату РГД-5 та 15 набоїв калібру 5,45 мм.

Наразі вилучене направлено для проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ГУНП, а тим часом щодо затриманого проводяться слідчі дії.

Управління поліції охорони
в Луганській області