Головна - Новини

Порядок на вулицях міста та області – одне із завдань поліції охорони Тернопілля (ФОТО, ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 лютого

З метою запобігання скоєнню кримінальних та адміністративних правопорушень поліцейські Управління поліції охорони в Тернопільській області провели профілактичні заходи.

Поліцейські охорони для інформування населення обрали один з найбільших торгівельно-розважальних центрів Тернополя. Поліцейські розгорнули рекламно-інформаційний намет, аби донести до максимальної кількості громадян інформацію про послуги поліції охорони.

У ході відпрацювання поліцейські Управління поліції охорони проводили роз'яснювальну роботу із власниками квартир, будинків та об'єктів господарювання щодо забезпечення надійної охорони, безпеки життя і здоров'я та майна громадян - шляхом встановлення охоронної та тривожної сигналізації із реагуванням нарядів поліції.

Зважаючи на приріст злочинності, поліцейські охорони не перестають інформувати жителів міста про методи збереження свого майна. Адже основним методом профілактики залишається встановлення охоронної сигналізації.

- Поліція охорони включена в єдину дислокацію з патрульною поліцією і ми, крім наших виїздів, виїжджаємо ще й на виклики по лінії «102», – розповідає начальник Управління поліції охорони в області Роман Лихота. – Основним нашим пріоритетом є не лише охорона квартир, будинків, підприємств, а й виїзд по лінії «102».

Працівники поліції охорони мають дозвіл на використання у своїй роботі вогнепальної зброї та інших спецзасобів, а при виїзді на місце події мають повне право затримувати, обшукувати та доправляти порушників у відділи та відділення Нацполіції.

Поліція охорони стежить за порядком не лише в Тернополі, а й на території всієї області. Одна з пріоритетних функцій УПО, каже заступник начальника центру технічного обслуговування УПО Володимир Слідзевич, це встановлення охоронної сигналізації.

- Є можливість підключення на пульт централізованого спостереження та автоматичної сигналізації. Надаємо послуги щодо спостереження та охорони за малолітніми дітьми та автомобілями.

Задумується про встановлення сигналізації і житель обласного центру Михайло. Чоловік мешкає у приватному будинку. Він каже, що у наш непевний час уже не знаєш, чого і кого боятися.

- Я починаю уже думати про встановлення сигналізації. Є необхідність. Хоча будинок не без нагляду, завжди хтось там є, але думаю, що за послугами звернемося.

Поліцейські охорони кажуть, що в березні відбудеться Всеукраїнська акція «Квартира під охорону», яка передбачатиме мінус 50 відсотків на монтажні послуги при встановленні сигналізації.

Відео - Поліція Тернопільщини:

Управління поліції охорони
в Тернопільській області