Головна - Новини

Поліція охорони взяла участь у матчі з практичної стрільби із пістолета «Guardian Challenge» (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 червня

10 червня відбулися змагання «Guardian Challenge», за перемогу у яких боролися 67 учасників. Поліцію охорони на матчі гідно представили працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки міста Києва.

Після проведення жеребкування по черзі на вогневий рубіж виходили учасники 13 команд, представники різних служб та підрозділів. Окрім поліції охорони на турнірі свої команди представляли Управління державної охорони, Головне розвідувальне Управління, Національна гвардія, Державна прикордонна служба, Воєнізована охорони Укрзалізниці, Державна фіскальна служба, Служба безпеки України, Національне антикорупційне бюро України, Міністерство оборони, Центр спецоперацій СБУ «Альфа», команди поліції особливого призначення (КОРД) та ін.

Змагання було проведено на території стрілецького клубу «Експерт». Перед початком матчу судді провели для всіх учасників брифінг та наголосили на дотриманні заходів безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю та правил поведінки на вогневому рубежі.

Матч було організовано та проведено на високому рівні, про це свідчили грамотно побудована послідовність вправ. З кожним пострілом учасники доводили, що на матчі зібрались найкращі стрільці.

Враховуючи, що конкуренція була сильною, інтригу вдалося зберегти до кінця. Боротьба була дуже запеклою, про це свідчили бали, які набирали учасники під час завдань - різниця між ними була мінімальною. Кожен учасник намагався вибороти першість.

Всі учасники показали достойні результати, а перемогу в особистому заліку виборов учасник команди столичного Управління поліції охорони з фізичної безпеки Андрій Махно.

Після завершення основного турніру відбувся другий матч, у якому стрільці демонстрували свої вміння стріляти з травматичної зброї. В цій боротьбі Андрій Махно посів почесне друге місце.

Всі учасники матчу були нагородженні медалями та грамотами.

Вітаємо колег та переможців змагань зі здобутими перемогами, а всіх учасників - з отриманням неоціненного досвіду.

Аліна Хомишена,
Управління поліції охорони
з фізичної безпеки в м. Києві