Головна - Новини

Поліція охорони відзначає 65 річницю з дня створення служби (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 27 жовтня 2017р.

Зараз важко уявити, що поліція охорони розпочиналася зі звичайних сторожів на підприємствах, які мали на рукавах пов`язки з написом «Охорона» та були «озброєні» свистками для виклику підмоги.

За 65 років служба охорони виросла у потужну сучасну поліцейську структуру, оснащену новими технічними засобами сигналізації в поєднанні з автопатрульною службою. Ми горді усвідомлювати, що поліцейські охорони – це професійно підготовлені фахівці, які добре володіють усіма необхідними навичками, включаючи і навички домедичної допомоги.

Поліція охорони виросла і реформувалася з відділів позавідомчої охорони та Державної служби охорони і надає повний поліцейський захист кожному громадянинові, гарантує безпеку приватного та державного майна.

Держава високо оцінила професіоналізм і підготовку поліції охорони, довіривши обов’язок забезпечувати охорону стратегічно важливих для економіки держави об’єктів транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу, торгівельних морських та річкових портів України.

Невпинно дбає поліція охорони про вдосконалення методів роботи, підвищення професійного рівня, матеріально-технічного оснащення та рівня особистої підготовки кожного поліцейського.

Сьогодні у Департаменті поліції охорони урочисто відзначили ювілей служби. Запросили ветеранів.

За особисту мужність, сміливість та рішучість, виявлені при затриманні озброєного злочинця наказом Міністра внутрішніх справ України нагородили нагрудним знаком «За відзнаку в службі» старшого сержанта поліції Олександра Рибалко, молодшого інспектора Печерського районного відділу Управління поліції охорони у м.Києві.

На відзначення річниці створення, за особистий внесок у розвиток Державної служби охорони багатьох співробітників, колишніх та діючих, нагородили почесними відзнаками «65 років службі охорони», пам`ятними знаками Департаменту поліції охорони «За відзнаку», пам`ятними годинниками та подяками.

Вітаємо ветеранів підрозділу, діючих атестованих працівників складу, співробітників, які працюють за вільним наймом. Цей святковий день – ваш. Кожен з вас в усі часи докладав максимум зусиль для розвитку і вдосконалення поліції охорони, по цеглинці зводили підмурівок міцної довіри громадян до поліції охорони, складової частини правоохоронної системи сильної, незалежної та квітучої України.

На завершення урочистостей гості та працівники Департаменту відвідали музей поліції охорони, де біля «Стіни пам`яті» вшанували загиблих працівників служби охорони.

Прес-служба Департаменту поліції охорони