Головна - Новини

Поліція охорони традиційно взяла участь у Петрівському ярмарку (ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 10 липня

Ярмарок є уже традиційним святом для Чернівців. Поліцейські охорони представили його відвідувачам обладнання для охорони. Це засоби, які монтують на об’єктах та підключають до централізованого пульту охорони.

- На Петрівському ярмарку ми виставили нашу палатку з технікою, якою користується у своїй діяльності Управління поліції охорони, - зазначив начальник поліції охорони у Чернівецькій області Сергій Чеботар. – Ми розповідаємо, яка техніка сучасна на сьогоднішній день і може забезпечити від проникнення та крадіжок з об’єктів, які охороняються. Це будинки, приміщення підприємницької діяльності, підприємства та організації, де можна встановити охоронну, тривожну чи протипожежну сигналізації.

Серед новинок – «тривожна» кнопка, яку завжди можна носити з собою та при небезпеці викликати поліцію.

- Фізична особа при пересуванні на території України чи перебуваючи вдома натискає на кнопку і туди, де би не знаходився громадянин, одразу ж прибуде група реагування поліції охорони, - розповідали на ярмарку поліцейські.

Вони також ознайомили чернівчан та гостей міста з послугами протипожежної охорони. Коли на місце їхні наряди прибувають першими:

«При спрацюванні пожежної сигналізації не відправляється одразу ж наряд пожежної охорони, а скеровується наряд поліції охорони, який на місці вже визначає, чи потрібно туди їхати пожежній машині, чи не потрібно. Тому що хибний виклик тягне за собою накладення штрафу».

Крім того, відвідувачам роздали інформаційні флаєри із послугами, які надає Управління поліції охорони.

Більше - дивіться у відеосюжеті:

Управління поліції охорони
в Чернівецькій області