Головна - Новини

Поліція охорони розпочинає соціальну акцію «Квартира під охорону» (ФОТО)

Опубліковано: 13 вересня 2017р.

З метою посилення захисту майна громадян та протидії квартирним крадіжкам з 15 по 30 вересня поліція охорони спільно з територіальними органами Нацполіції України проводить  акцію «Квартира під охорону-2017». У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

Детальніше про акцію та профілактику квартирних крадіжок представникам місцевих мас-медіа розповіли в Управлінні поліції охорони в Харківській області під час прес-конференції.

- Ви оплачуєте вартість технічних засобів охорони, а супутні роботи по обладнанню приміщення сигналізацією ми виконуємо за половину їх вартості, - пояснив умови акції начальник харківського Управління поліції охорони Дмитро Косінов. - Крім того, учасникам АТО і членам сімей загиблих учасників АТО пропонуємо встановити охоронну сигналізацію в квартирі з 75% знижкою на монтажні і пусконалагоджувальні роботи.

Управління поліції охорони і карного розшуку Харківщини постійно проводять комплекс заходів, спрямованих на профілактику майнових злочинів. Це і відпрацювання території з поширенням тематичної поліграфії, і прес-конференції, і різні акції. Важливо розуміти, що стати жертвою «домушника» може хто завгодно, а тому елементарні запобіжні заходи, які допоможуть убезпечити себе і своє майно, повинен знати кожен громадянин.

Алгоритм, за яким діють квартирні злодії, незмінний. Визначивши майбутню жертву, зловмисники влаштовують стеження, вивчають розпорядок дня мешканців квартири. Проникнення в житло відбувається в основному через вікна шляхом їх пошкодження або через вхідні двері за допомогою підібраного ключа або виламаного замка.

- На сьогоднішній день ні броньовані двері, ні ґрати на вікнах не можуть гарантувати Вам 100% безпеку, - зазначила заступник начальника відділу технічної служби Лариса Масловська-Корчуганова. - Найоптимальніший варіант - установка технічних засобів охорони. У разі проникнення зловмисника в Ваше житло спрацює сповіщувач сигналізації. Сигнал «тривога» надійде на пульт централізованого спостереження, і оператор в лічені секунди передасть всю необхідну інформацію в Батальйон поліції охорони. Найближча група реагування, а їх по місту і області 30, негайно прибуде за вказаною адресою для надання допомоги.

- Пам'ятайте, що майновий злочин реально попередити, - наголосив Дмитро Косінов. - Надійні сертифіковані засоби охорони, наш професіоналізм і Ваша передбачливість в комплексі допоможуть уникнути долі жертви правопорушення. Забезпечення надійного захисту майна жителів Харкова і області - наш пріоритетний напрям роботи. Відносини з клієнтами ми будуємо на довірі і відповідальності. Доказ тому - клієнтська база на 17,5 тисяч договорів. За останні 5 років ми провели 10 соціально оріентованних акцій «Квартира під охорону». Результати дуже позитивні. Кілька тисяч жителів Харківщини скористалися вигідними умовами акцій, отримали суттєві знижки на установку сигналізації і тепер ми захищаємо їх житло від протиправних посягань.

Всього з початку року екіпажами поліції охорони Харкова і області скоєно більше 61 тисячі виїздів. Це спрацювання охоронної та тривожної сигналізації, повідомлення по лінії «102», виклики по телефонному дзвінку. Розкрито 425 злочинів, затримано та доставлено у відділи поліції 480 підозрюваних.

 Управління поліції охорони
в Харківській області