Головна - Новини

Поліція охорони про безпечні літні канікули для дітей

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 червня

Нещодавно в усіх школах пролунав останній дзвінок і розпочалися літні канікули – завжди приємна й безтурботна пора для дітей. Але не для батьків. Адже, як це не прикро, саме влітку трапляється чимало неприємних моментів за участю дітей. Більше про безпеку дітей розповідають фахівці Управління поліції охорони Івано-Франківської області.

– Зазвичай, під час канікул діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Дітей важко відучити від звички відчиняти двері відразу після дзвінка, навіть не заглянувши у вічко і не запитавши, хто за дверима. Щоб захистити в такому випадку дитину ми пропонуємо батькам скористатись GPS-трекером, який має кнопку термінового виклику поліції. В разі небезпеки дитина може натиснути на неї і викликати наряд реагування поліції охорони, - розповідає начальник поліції охорони Прикарпаття полковник поліції Михайло Чорнописький.

- Звісно, використовувати GPS-контроль задля відчуття власної безпеки можна і дорослим - пропонують його і для догляду за літніми батьками, знайомими, інвалідами та особами, які потребують опіки, – додає полковник поліції.

То ж не зволікайте, подбайте про безпеку свого житла та близьких людей, зателефонувавши за безкоштовним номером інформаційного центру поліції охорони:

0 800 502 220

Телефонуйте також за номерами телефонів операторів мобільного зв'язку (у межах України дзвінки тарифікуються за тарифами відповідного оператора мобільного зв'язку):

099 0 502 220

097 0 502 220

073 0 502 220

Допоможуть Вам і у найближчому територіальному підрозділі поліції охорони.

Пам’ятайте, щоб небажана мить не стала початком великої біди, подбайте про захист завчасно. Пам’ятайте, що безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області