Головна - Новини

Поліція охорони привітала курсантів Національної академії внутрішніх справ з Днем знань (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 1 вересня 2017р.

У центрі спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань. Під час заходу Управління поліції охорони в м. Києві, Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві та Центр систем безпеки поліції охорони проводили тематичну виставку, представили свою спеціальну та бойову техніку та влаштували показові виступи.

Першокурсників Національної академії внутрішніх справ сьогодні вітали ректор, Вчена рада, представники громадськості та духовенства і, звичайно, батьки.

Крім вітань курсантам та гостям було продемонстровано основні функції підрозділів ОВС. Правоохоронці Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві продемонстрували тактику і техніку захисту VIP-особи під час пішого супроводу та дії наряду під час відбиття збройного нападу.

Також, поліція охорони представила свою спеціальну та бойову техніку.

Зброя, яка знаходиться у щоденному використанні бійців поліції охорони, зацікавила всіх гостей урочистостей.

Протягом всього часу біля стенду поліції охорони постійно перебувала юрба. Батьків та рідних курсантів, звичайно, цікавило з якою зброєю будуть заступати на службу майбутні поліцейські. А тут нагода і самому не тільки побачити, а й в руках потримати. Курсанти з неймовірною цікавістю розглядали зброю. Працівники поліції охорони детально розповідали майбутнім правоохоронцям принципи дії виставлених зразків зброї.

Управління поліції охорони в м. Києві