Головна - Новини

Поліція охорони Одещини про те, як громадянам вберегти своє житло від домушників

Опубліковано: 13 квітня

У теплий період року зростає кількість квартирних крадіжок. Починаються відпустки, люди виїжджають на вихідні за місто, на присадибні ділянки. Житло залишається без нагляду, а злочинцям тільки цього й треба.

Про те, що будинок повинен бути не тільки осередком затишку та комфорту зсередини, але і неприступною фортецею ззовні, знали ще наші далекі предки, адже перше неможливо без другого, а безпека відноситься до числа основних потреб людини. Однак саме житло найчастіше піддається зазіханням з боку зловмисників, і більше того - вони постійно вдосконалюють свої кримінальні навички, у міру того як поліпшуються системи захисту житла.

Після візиту злодіїв квартира, як правило, має поганий вигляд: все перевернуто догори дриґом і навіть якщо заподіяно відносно невеликий матеріальний збиток, всеодно ця подія буде дуже неприємною для господарів. Сам факт того, що у вашій оселі побували непрохані гості, мало кого залишить байдужим.

Тому потрібно мати на увазі - в справі безпеки житла важлива кожна дрібниця, і злочинцям не можна залишити жодного шансу.

Найнадійніший спосіб уберегти квартиру від посягань - це довірити її безпеку професіоналам, тим більше що охорона квартир сьогодні стала послугою багатопрофільною.

В квартирі встановлюються інфрачервоні сповіщувачі, датчики руху, дверні контакти. Все це монтується у вашій квартирі і підключається до пульту централізованого спостереження поліції охорони з допомогою телефонної лінії. Відсутність даної лінії зараз не є перешкодою для постановки квартири під охорону, яка може бути реалізована в цьому випадку по GSM-каналу. Тривожний сигнал надійде на пульт поліції охорони також у разі пожежі, витоку газу або протікання води.

На випадок нападу в будинку або навіть у під'їзді у господарів квартири може бути тривожна кнопка-брелок. Щоб охоронці не виїжджали на хибні виклики, пов'язані з активністю домашніх тварин, встановлюється мінімальна вага порушника - наприклад, 25 кг. Як правило поліцейські охорони приїжджають на місце події за лічені хвилини - цього часу зловмиснику явно недостатньо, щоб в повному обсязі здійснити свої наміри.

Якщо Вас зацікавила наша інформація і Ви хотіли б скористатись послугами поліції охорони, звертайтесь в Управління за адресою в Одесі: вул. Ак. Філатова, 70-А.

Або ж за телефонами (дзвінки здійснюються згідно тарифів операторів):

080 050 22 20

097 050 22 20

073 050 22 20

099 050 22 20

Ми запевняємо Вас, що Ви будете дуже задоволені надійною охороною Вашого майна, забезпеченою професіоналами поліції охорони!

Управління поліції охорони
в Одеській області