Головна - Новини

Поліція охорони Одещини про методи захисту від квартирних злодіїв

Опубліковано: 12 червня

На жаль, якими б не були статки людини, у її житлі завжди знайдеться щось, чим би захотіли розжитись зловмисники. А в справі захисту майна дріб’язків немає. І найголовнішою метою кожного господаря має бути ускладнення для злодія "шляху" проникнення до свого житла. Порадами про те, як же вберегтися, ділиться і поліція охорони.

Щоб захистити помешкання від непроханих гостей, господарі встановлюють надсучасні двері, замки, склопакети, а для більш надійного захисту – ще й решітки на вікнах. Однак, на жаль, останнім часом злодії стають дедалі досвідченішими та мають у своєму арсеналі найрізноманітніші відмички та інструменти для злому найсучасніших вікон та дверей.

Варто пам’ятати, що ні надійні замки, ні сучасні броньовані двері чи грати на вікнах не захистять ваше житло від квартирного злодія на 100%. Натомість, сьогодні найбільш ефективним захистом охорони від крадіжок та злому є охоронні системи безпеки, а саме - відеоспостереження та охоронна сигналізація квартир.

Сигналізація може бути автономною, або виведеною на пункт централізованого спостереження. У першому випадку повідомлення про візит непроханих гостей надходить господарю, а у квартирі вмикається сигнал тривоги, який може відлякати порушників.

Якщо ж підключити систему на пульт централізованого спостереження, ваше майно охоронятиме поліція охорони. У такому випадку, в квартирі встановлюють спеціальні датчики, які реагують на рух чи тепло. Коли злодії проникають в приміщення, вони спрацьовують і передають сигнал на пульт централізованого спостереження поліції охорони. Наряд реагування одразу ж виїжджає і через 3-5 хвилин прибуває на місце події.

Шановні краяни! Не чекайте, коли до Вас завітають непрохані гості, замовляйте послуги поліції охорони! Для отримання консультації та замовлення послуг поліції охорони, можна зателефонувавши за номерами телефонів контактно-інформаційного центру:

080 050 22 20

097 050 22 20

073 050 22 20

099 050 22 20

Усі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні. Лінія працює цілодобово!

Також звертайтесь до Управління поліції охорони в Одеській області за адресою у Одесі: вулиця Ак. Філатова70-А.

Довірившись поліції охорони, Ви можете бути впевнені, що вашу безпеку пильнуватимуть справжні професіонали!

Управління поліції охорони
в Одеській області