Головна - Новини

Поліція охорони нагадує: плануючи відпустку, не забудьте про безпеку своїх осель (ФОТО, ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 липня

Для звичайних людей літні місяці - це пора відпочинку, а для зловмисників - «робочий» час. Що робити, аби не стати жертвою квартирних крадіїв, журналісту запорізького Телеканалу Z Євгенії Вертій розповів заступник начальника Управління поліції охорони в Запорізькій області полковник поліції Андрій Отцов.

- Загалом, безпека власної домівки залежить, насамперед, від кожного особисто. Звичайно, необхідно потурбуватись про вхідні двері до квартири, вони повинні бути міцні та надійні, на яких має бути щонайменше два замки різної конструкції. Вікна та балконні двері квартир, що розташовані на перших, других та останніх поверхах бажано оснастити металевими ґратами. Але, як показує багаторічна практика, найнадійнішим способом убезпечення житла від вторгнення небажаних гостей залишається обладнання оселі системою охоронної сигналізації, підключеної до пункту централізованого спостереження поліції охорони, - зазначив Андрій Отцов.

Детальніше у сюжеті журналістів Телеканалу Z:

За детальною інформацією щодо послуг поліції охорони звертайтесь до Управління поліції охорони в Запорізькій області за адресою: вулиця Водограйна,3 або ж за телефонами контактно-інформаційного центру поліції охорони:

0 800 502 220 (безкоштовно), 099 0 502 220, 097 0 502 220, 073 0 502 220 (оплата здійснюється за умовами тарифу мобільного оператора).

Управління поліції охорони
в Запорізькій області