Головна - Новини

Поліція охорони: квартира під охорону за половину вартості (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 12 лютого 2016р.

З 15 по 29 лютого 2016 року Поліція охорони спільно з територіальними органами Національної поліції України проводитиме зимову соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону». Про це сьогодні, 11 лютого, йшлося на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

За дорученням Національної поліції України, а також з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, у вказаний період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг.

Начальник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник повідомив, що громадянам пропонується сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості.

- Крім того, поліція охорони працює в напрямку забезпечення соціального захисту учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій – для них ми пропонуємо додаткову знижку на вартість монтажних послуг – до 75 відсотків. Таким чином ми намагаємося зробити свій вклад у покращення соціального захисту наших захисників, - наголосив Сергій Будник.

Він також зазначив, що сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, тому від несанкціонованого проникнення оселі на 100% не захищають ні надійні замки, ні надсучасні броньовані двері чи ґрати на вікнах. Однак, як показує досвід, вже один тільки факт наявності в будинку охоронної сигналізації змушує багатьох квартирних злодіїв відмовитись від скоєння злочину.

Заступник начальника управління технічної служби Департаменту поліції охорони Сергій Кіфорук звернув увагу присутніх на те, що незважаючи на теоретичну можливість обійти будь-яку технічну систему, або зламати будь-який замок чи броньовані двері, технічні засоби охорони все ж обійти не вдасться.

- Тому що з помешкання, яке перебуває під охороною, у разі несанкціонованого проникнення обов’язково буде отримано сигнал «Тривоги». Після чого головне, що стосується збереження майна, це те, хто і коли прибуде, щоб відреагувати на цю подію. Так от, звісно, що найшвидше це зроблять ті, у кого найширша мережа нарядів реагування і те, які повноваження при цьому мають ті люди, які приїдуть на спрацювання сигналу «Тривога», - зазначив Сергій Кіфорук.

А групи затримання поліції охорони у складі добре підготовлених та належно озброєних правоохоронців прибувають на місця спрацювання за 3-5 хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.

Варто зазначити, що охорону об’єктів та квартир на території України наразі здійснюють 674 наряди груп затримання поліції охорони. З допомогою 54 пунктів централізованого спостереження (ПЦС) охороняється більше 118 тисяч об’єктів усіх форм власності і близько 165 тисяч квартир, приватних будинків та інших приміщень з особистим майном громадян.

Як повідомив директор Центру систем безпеки поліції охорони Володимир Мовчанюк, для прийому, обробки та контролю відпрацювання заявок на підключення охоронної сигналізації працює Контактно-інформаційний центр. Усі звернення фіксуються та обробляються з допомогою технічних засобів у напівавтоматичному режимі, що дає змогу в будь-який момент контролювати стан виконання заявки.

Начальник прес-служби Департаменту поліції охорони Наталія Сторожик повідомила присутнім, що отримати консультації та замовити послуги поліції охорони можна за номером прямої телефонної лінії 0 800 502-220 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних телефонів), а також за номерами: 0 970 502 220, 0 730 502 220, 0 990 502 220 (за тарифами мобільних операторів).

По закінченню прес-конференції журналісти провідних засобів масової інформації та центральних телеканалів поставили учасникам прес-конференції цілу низку запитань щодо діяльності та послуг Поліції охорони.

Прес-служба Департаменту
поліції охорони