Головна - Новини

Поліція охорони Івано-Франківщини закликає подбати про безпеку свого житла вже сьогодні

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 березня

Найефективнішим способом захисту нерухомості від протиправних дій третіх осіб є охоронна сигналізація. Жодні найпотужніші двері, або решітки на вікнах не здатні врятувати майно власника від дій сучасних злодіїв. Тільки правильно встановлена сигналізація в квартирі, її якісне сервісне обслуговування, і оперативне реагування поліції охорони при виникненні небезпечної ситуації дозволяє гарантувати безпечність життя і здоров’я власника і його рідних, збереження цінного майна.

Сигналізація для квартири складається з безлічі різних датчиків, які визначають поточний стан приміщення. Основа системи – приймально-контрольний прилад, який отримує і обробляє дані від усіх датчиків. При визначенні небезпечної ситуації спеціальний сигнал відправляється на пульт центрального моніторингу за допомогою GSM-каналу. Оператор, в той же момент посилає за вказаною адресою групу швидкого реагування поліції охорони, які негайно затримують злочинця.

Слід зауважити, що в помешкання, які оснащені сигналізацією, в більшості випадків, злочинці заходити не ризикують, адже професійні і оперативні дії поліцейських охорони та вмонтована сучасна охоронна сигналізація зведуть нанівець злочинні наміри квартирних злодіїв.

На сьогодні в Управлінні поліції охорони в Івано-Франківській області діє акція «Квартира під охорону 2018», за умовами акції, громадяни сплачують вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають з 50% знижкою. Крім того, для учасників АТО 75 відсотків знижка.

Отримати додаткову інформацію щодо послуг поліції охорони та умов акції «Квартира під охорону 2018» Ви можете, звернувшись безпосередньо до територіального підрозділу поліції охорони, або зателефонувавши за номерами:

099-0-502-220 – для абонентів оператора «Vodafone»,

097-0-502-220 – для абонентів оператора «Київстар»,

073-0-502-220 – для абонентів оператора Lifecell.

Дзвінки здійснюються згідно з тарифами операторів.

Номер «гарячої» лінії поліції охорони – 0-800-502-220 (безкоштовно). Лінії працюють цілодобово.

Управління поліції охорони
в Івано-Франківській області