Головна - Новини

Поліція охорони Донеччини долучилася до відзначення днів Франції у Маріуполі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 липня

Цього тижня вперше в історії в Маріуполі у місті проходять дні Франції. Провести ці заходи вирішили глави французьких міст і мер Маріуполя Вадим Бойченко, які перебувають у дружніх відносинах.

Про Дні Франції на вулицях Маріуполя нагадують розвішані прапори цієї європейської країни, а міський сад перетворився в "Єлисейські поля" з французькою полькою та вальсом. Міські колективи проводять спеціальні концертні програми і все у місті нагадує про французький колорит.

На урочисті заходи приїхала і Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Дипломат зустрілася з представниками бізнесу, а також відвідала благодійні організації і соціальні служби.

12 липня, в рамках днів Франції у Маріуполі, було проведено ранкову пробіжку, у якій залюбки взяли участь мер міста, посол Франції, представники бізнесу, підприємств та організацій Маріуполя.

Долучились до ранкової пробіжки і працівники Управління поліції охорони в Донецькій області з родинами.

До слова, син начальника поліції охорони Донеччини полковника поліції Сергія Приляпи Віталій прибув до фінішу забігу у трійці кращих.

Також працівники поліції охорони мали змогу поспілкуватися з мером Маріуполя, послом Франції, приємно та дуже цікаво провівши час.

Управління поліції охорони
в Донецькій області