Головна - Новини

Поліція охорони Дніпропетровської області нагадує про соціальну акцію «Квартира під охорону» (ВІДЕО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 березня

Начальник Нікопольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Дніпропетровській області Руслан Малько розповів міським новинам та «Інформатору» про всеукраїнську акцію «Квартира під охорону».

Він нагадав, що з 1 по 17 березня по всій Україні проходить акція з метою захисту громадян від майнових крадіжок. Під час акції можна встановити сигналізацію зі знижкою на проведення монтажних робіт та встановлення сигналізації в приміщеннях:

  • 50% - для всіх жителів міста;
  • 75% - для учасників АТО і членів їх сімей.

- Найнадійніший спосіб уберегти своє майно - встановити сигналізацію з обов'язковим виведенням її на пульт централізованого спостереження поліції, - повідомив Руслан Малько. - Наші співробітники озброєні, до того ж, мають право затримати зловмисника. Як тільки надходить сигнал тривоги, група реагування негайно виїжджає на місце події. На затримання в Нікополі поліцейські охорони витрачають від 3 до 7 хвилин, все залежить від того, в якій частині міста знаходиться патрульна машина. У разі проникнення злодія на об'єкт, що охороняється, його обов'язково затримують і доставляють до поліцейської дільниці.

Щоб і в вашу квартиру не забралися злодії, довірте охороняти її професіоналам. Для оформлення замовлення звертайтеся до підрозділів поліції охорони в Дніпропетровській області, або телефонуйте: 099 050 22 20, 097 050 22 20, 073 050 22 20, 080 050 22 20. Нагадуємо, з 1 по 17 березня на установку сигналізації діють знижки.

 Управління поліції охорони
в Дніпропетровській