Головна - Новини

Поліцейські охорони Запоріжжя привітали своїх «підшефних» з Днем захисту дітей (ФОТО)

Опубліковано: 1 червня 2017р.

День захисту дітей - це світле, сповнене дитячим сміхом і усмішками свято! Поздоровити та розділити приємні відчуття з дітками, яким особливо не вистачає душевного тепла, турботи і любові, до дитячого будинку «Сонечко» приїхали начальник Управління поліції охорони полковник поліції Сергій Рубанов та начальник Олександрівського міжрайонного відділу поліції охорони майор поліції Станіслав Войлов.

У цей день у дитбудинку було шумно і весело! На свято прийшло багато гостей, батьків і родичів вихованців закладу. Цього року вихованці «Сонечка» підготували грандіозний концерт: танцювали, співали, грали. Протягом усього заходу у зворушливій та ніжній атмосфері не стихали аплодисменти. Дитяче свято було завзятим і цікавим, з сюрпризами та подарунками.

Головний лікар закладу Олена Лебедєва висловила слова подяки кожному зі спонсорів та гостей заходу, а співробітникам поліції охорони окремо: "Це дуже символічно, що у день захисту дітей до нас завітали наші захисники, наші охоронці. Кнопка виклику поліції, яку ви встановили нам безкоштовно, надасть нашим працівникам відчуття безпеки та впевненості у швидкій допомозі поліцейських у разі необхідності".

- Діти сподіваються на нас, вони цілком і повністю довіряють нам, вони потребують нас і не зможуть без нас жити. Про це всім нам треба пам'ятати не тільки в перший день літа 1 червня, у міжнародний день захисту дітей, а ми повинні про це пам'ятати завжди, цілий рік. Давайте не розчаруємо їх дитячих надій, а допоможемо їм бути щасливими і коханими. Управління поліції охорони, в свою чергу, гарантує, що кожен маленький вихованець та такий чуйний персонал закладу з нашою охороною можуть почуватися в безпеці, - у своєму виступі перед присутніми наголосив начальник Управління поліції охорони Сергій Рубанов.

Після концерту всіх гостей та вихованців чекала цікава подорож на інклюзивний майданчик, де кожен зміг відвідати різноманітні майстер-класи, а у дитячому кафе дітей пригощали натуральними соками та смаколиками.

Управління поліції охорони
в Запорізькій області