Головна - Новини

Поліцейські охорони взяли участь у святі столичної молоді «Юнь Києва запрошує» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 23 вересня 2017р.

Як і щоосені, цьогоріч «Юнь Києва» запросила мешканців та гостей столиці дізнатися про соціальні послуги, пограти у найрізноманітніші ігри, познайомитися з десятками громадських організацій та благодійних фондів, які працюють задля покращення життя кожного українця. Особливу увагу було приділено послугам, які надаються сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу. Ще один важливий акцент – діяльність в контексті допомоги сім’ям АТО та внутрішньо переміщеним особам, а також дітям та молоді з інвалідністю. Гостям заходу пропонують відвідати ігровий майданчик, творчі майстер-класи, станційні гри, скай-парк, концерт дитячої творчості клубів за місцем проживання та багато іншого.

Працівники Департаменту поліції охорони та Управління поліції охорони в місті Києві під час свята презентували киянам охоронні послуги, які надають, розповіли про специфіку своєї роботи, а їхні колеги з Управління фізичної охорони у місті Києві продемонстрували виставку зброї та спецзасобів, які використовують у роботі. Нагадали представники поліції охорони киянам і про те, що з 14 по 30 вересня в Україні проводиться акція «Квартира під охорону», в рамках якої громадяни можуть отримати 50% знижку на монтажні роботи при установці сигналізації, для учасників АТО розмір знижки становить 75%.

Дорослі та діти залюбки зупинялись біля демонстративних стендів поліції охорони, з обережністю брали до рук справжню поліцейську зброю, з цікавістю приміряли на себе бронежилети і каски, у яких з задоволенням фотографувалися на пам'ять, з радістю використовували нагоду посидіти за кермом службового автомобіля.

Також під час заходу працівниці Контактно-інформаційного центру Центру систем безпеки поліції охорони розгорнули інформаційний намет поліції охорони. Вони із задоволенням спілкувалися з відвідувачами заходу, які підходили до намету, розповідали їм про послуги поліції охорони, а також дарували невеликі, але приємні подарунки – сувенірну продукцію поліції охорони.

Прес-служба Департаменту поліції охорони