Головна - Новини

Поліцейські охорони Вінниччини орієнтували дошкільнят у виборі майбутньої професії (ФОТО)

Опубліковано: 19 червня 2017р.

Працівники Управління поліції охорони у Вінницькій області взяли участь у заході «Майстерня професій», організованому для своїх вихованців дошкільним навчальним закладом №1 «Слов’яночка», що у м. Вінниці. Мета заходу - ознайомлення дітей з професіями, які вони зможуть обрати для себе у майбутньому. Поліцейські охорони залюбки долучилися до заходу.

Як виявилось, обрати професію поліцейського у майбутньому захотіли майже усі діти, як хлопчики, так і дівчатка. Про це свідчила найбільша кількість малюків, які зібралися біля поліцейських. Діти з цікавістю слухали про роботу поліції, уважно роздивлялись поліцейських, які ознайомили малечу зі специфікою своєї роботи, продемонстрували службовий автомобіль, макети зброї та засоби особистого захисту.

Але не тільки дітлахи, а й працівники поліції охорони отримали позитивні емоції від зустрічі, споглядаючи радісних дітей, їх щасливі посмішки і впевненість у собі, коли вони приміряли на себе важкі бронежилети чи перебували за кермом службового автомобіля. Приємних незабутніх вражень у дітей від побаченого вистачить надовго!

Те, що діти – це наше майбутнє, знають всі, але тільки від нас, дорослих, залежить вибір їх майбутньої професії. Саме тому вже з такого раннього віку слід долучатися до формування їхнього світогляду, вважають організатори заходу та поліцейські охорони.

Управління поліції охорони
у Вінницькій області