Головна - Новини

Поліцейські охорони відсвяткували третій день народження Національної поліції України разом з жителями та гостями Києва (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 4 липня

Сьогодні, 4 липня, урочисті та святкові заходи з нагоди третьої річниці від дня створення Національної поліції України відбулися по всій Україні. У Києві святкові локації, на яких правоохоронці залюбки чекали у гості на свій день народження дорослих та маленьких гостей, розгорнулися на Контрактовій та Поштовій площах, а також на Майдані Незалежності. В урочистостях взяли участь і поліцейські охорони.

 

Працівники Управління поліції охорони в місті Києві разом з представниками туристичної поліції, велопатруля та оркестру поліції Житомирщини знаходилися на Поштовій площі, біля Київського річкового вокзалу.

 

Поліцейські Управління поліції охорони в Київській області спілкувалися зі своїми гостями на Контрактовій площі. Усі бажаючі підходили до поліцейських охорони, цікавилися послугами, які надає служба, вмістом "тривожного" чемоданчика з різноманітними датчиками та охоронними приладами, а також залюбки фотографувалися з поліцейськими охорони та на спеціальному службовому мотоциклі. Ще на площі відбулася виставка, пов’язана з виконанням службових обов’язків поліцейськими в зоні АТО. А також з киянами та гостями міста спілкувалися працівники ГУНП в Сумській та Київській областях, патрульна та кінна поліція, кінологи. Крім того, дітлахів пригощали солодощами та катали на службовому автомобілі патрульної поліції.

 

 

А на Майдані Незалежності громадськості демонстрували роботу службових собак та багато цікавинок - виступ хіміка-детектива, анімаційне пісочне шоу тощо. Також представили свою роботу громадськості працівники Центру систем безпеки поліції охорони. Вони спілкувалися з дорослими та дітками, демонстрували їм, як виглядає наряд реагування поліції охорони. А ще презентували охоронні послуги, які надає служба, розповідали про специфіку своєї роботи і дарували приємні подарунки – яскраві повітряні кульки та сувенірну продукцію. Відвідав локацію і очільник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк.

Прес-служба Департаменту поліції охорони