Головна - Новини

Поліцейські охорони та ліцеїсти юридичного ліцею ім. Ярослава Кондратьєва НАВС зіграли товариський матч з міні-футболу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 9 листопада 2017р.

Зустрічі поліції охорони та підшефного закладу Департаменту поліції охорони – юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ - вже стали доброю традицією. Сьогодні ліцеїсти та поліцейські охорони знову зустрілися, але цього разу не під час офіційного заходу, а на спортивному майданчику.

Таким чином, зігравши товариський матч з міні-футболу з поліцейськими, ліцеїсти прийняли пропозицію Департаменту поліції охорони відсвяткувати ювілей служби - 65 річницю заснування.

Загалом, традиції змагальності, розвитку спорту і здорового способу життя плекаються в підрозділах поліції охорони віддавна. Тож ліцеїстам сьогодні довелося змагатися з сильними супротивниками, які футбол не просто люблять, а постійно у ньому вправляються - поліцейськими столичного Управління поліції охорони. До слова, таку гру було проведено вже другий рік поспіль.

У результаті наполегливої боротьби перемогу в турнірі з міні-футболу здобула команда поліцейських охорони, однак нагороди та кубки за участь у грі здобули усі учасники товариського матчу.

 

Нагороди гравцям вручали начальник відділу Департаменту поліції охорони підполковник поліції Юрій Ковбаса та директор юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва В'ячеслав Коваленко.

Зазначимо, що поліція охорони – частий гість у ліцеї. І приємно, що сьогодні ліцеїсти та поліцейські зустрілися і спільно провели час у неформальній обстановці – на спортивному майданчику. У подальшому таку співпрацю буде обов’язково продовжено.

Прес-служба Департаменту
поліції охорони