Головна - Новини

Поліцейські охорони разом з патрульними поліцейськими завітали до столичної школи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 28 вересня 2017р.

28 вересня 2017 року працівники Департаменту поліції охорони, Департаменту патрульної поліції, Центру систем безпеки поліції охорони та Дніпровського районного відділу УПО в місті Києві провели профілактичне заняття для дітей столичної спеціалізованої школи №98.

 

Прес-секретар Департаменту поліції охорони Наталія Сторожик разом з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції Іриною Чалієнко розповіли про правила поведінки на дорозі та в громадських місцях, а також показали фільм про роботу поліції. Дітки виявили неабияку уважність та активність, ставили чимало запитань, на які правоохоронці залюбки давали відповіді. Також дітлахи активно підіймали руки, щоб взяти участь у цікавих вправах на тематику безпеки.

Наприкінці заняття представниця Консультативно-інформаційного відділу Центру систем безпеки поліції охорони подарувала фірмові сувеніри та повітряні кульки всім учням.

Для учнів третього класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 98 міста Києва було створено дві локації для ознайомлення: поліцейська машина та виставка зброї зі спеціальними засобами. Діти з обережністю брали до рук справжню поліцейську зброю, з цікавістю приміряли на себе бронежилети і каски, у яких із задоволенням фотографувалися на пам'ять. Не було меж радості дітлахів, коли поліцейські дозволили їм посидіти за кермом службового автомобіля, увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець.

Прес-служба Департаменту поліції охорони