Головна - Новини

Поліцейські охорони представили свій фах на дитячому заході "Місто професій" (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 21 жовтня 2017р.

Сьогодні, 21 жовтня, на території столичного парку імені Тараса Шевченка запрацювало ініційоване Міжнародним діловим журналом Community Business Magazine профорієнтаційне інтерактивне дитяче свято під назвою "Місто професій". Вказаний національний проект було організовано з метою дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. До проведення заходу залюбки долучилися поліцейські охорони.

Соціальний профорієнтаційний дитячий захід за своєю специфікою та масштабністю не має аналогів ані в Україні, ані в Європі. Саме тут, в імпровізованому "містечку професій", у дітей була можливість доторкнутися до світу дорослих, зрозуміти, як влаштоване суспільство, та навіть "заробити" перші "гроші".

При вході кожна дитина віком від 2 до 17 років отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість "влаштуватись на роботу". На дітлахів чекають дуже багато різних професій, серед яких поліцейський, рятувальник, пожежник, кінолог, лікар, соціальний працівник, будівельник та багато інших.

Поліцейські охорони також презентують дітям свою професію - розповідають про охоронні послуги, які вони надають, про специфіку своєї роботи, демонструють виставку зброї та спецзасобів, які використовують у роботі.

І малеча, і дорослі залюбки зупиняються біля демонстративних стендів поліції охорони, щоб побачити справжній поліцейський автомобіль, з обережністю беруть до рук справжню поліцейську зброю, приміряють на себе бронежилети і каски, у яких із задоволенням фотографуються на пам'ять.

Цікаві сюрпризи підготували для малечі і працівниці Контактно-інформаційного центру Центру систем безпеки поліції охорони. Прямо біля стенду поліції охорони усім юним учасникам профорієнтаційного свята вони дарують приємні подарунки - сувенірну продукцію поліції охорони.

Прес-служба Департаменту поліції охорони,
Управління поліції охорони в місті Києві