Головна - Новини

Поліцейські охорони Полтавщини отримали нові автомобілі для забезпечення охорони об'єктів нафтогазового комплексу (ФОТО)

Опубліковано: 30 грудня 2016р.

30 грудня 2016 року, у Полтаві, поліцейським охорони Полтавщини, що заступають на охорону об'єктів паливно-енергетичного комплексу, начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник, за участі заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрія Пісоцького, вручив нові автомобілі підвищеної прохідності.

Керманич поліцейських охорони України відзначив, що підрозділи Управління поліції охорони області забезпечують охорону об'єктів та приватного майна громадян і є одними з кращих підрозділів Департаменту поліції охорони.

За минулий рік підрозділам поліції охорони вдалось не лише зберегти, але й зміцнити свою матеріальну базу. Всі зусилля правоохоронців направлені на те, щоб ще більш якісно забезпечувати надійну охорону довіреного майна.

На даний час поліцейськими охорони в області забезпечується охорона більше 3 тис. об'єктів та майже 3,5 тис. квартир громадян. Та одним з основних напрямків діяльності є забезпечення належної охорони стратегічних об'єктів у нафтогазовій галузі.

Заступник голови Полтавської обласної адміністрації Андрій Пісоцький повідомив, що Полтавщина - це один з провідних регіонів країни з видобутку нафти та газу. А оскільки об'єкти паливно-енергетичного комплексу області потребують належного захисту, він висловив впевненість, що підрозділи поліції охорони області в повній мірі зможуть забезпечити їх відповідну охорону.

- Нові автомобілі, - говорить Сергій Будник, - придбані за кошти поліції охорони та будуть використовуватись при здійсненні охорони об'єктів паливно-енергетичного комплексу.

Після вручення ключів, службові автомобілі були освячені і наряди поліції охорони виїхали на маршрути патрулювання.

Управління поліції охорони
в Полтавській області