Головна - Новини

Поліцейські охорони Одещини - серед золотих призерів легкоатлетичного пробігу, присвяченого Дням Кобзаря (ФОТО)

Опубліковано: 13 березня

Перший відкритий легкоатлетичний пробіг, присвячений Дням Кобзаря, відбувся в місті Ізмаїл - столиці українського Придунав'я. У заході брали участь більше 80 спортсменів, серед яких і поліцейські охорони.

Учасники пробігу - професіонали та аматори з різних куточків Бессарабії і не тільки - зібралися на алеї Дружби народів біля пам'ятника Морякам-дунайцям, щоб подолати дистанцію протяжністю 3, 6 або 15 км. І навіть дощ не завадив спортивному азарту учасників.

У пробігу брали участь жителі Болградського та Ізмаїльського районів, міста Ізмаїл, а також гості з Києва, Дніпра, Рівного, Батурина і Бахмача. Випробування було нелегким і пройти його від початку до кінця змогли тільки найсильніші і найцілеспрямованіші.

Дистанція пролягала вздовж алеї Дружби Народів. Спортсменам видали спеціально розроблені маршрутні карти, зі схемою маршруту і усіма необхідними пунктами. Довжина одного кола на дистанції складала 3 км. Кожному учаснику завчасно видали нагрудний номер, з яким він біг. На ньому вказувалася дистанція, яку долав бігун: зелений колір означав 3 км, жовтий - 6 км, червоний -15 км.

Найбільш складним і виснажливим був, звісно, пробіг на 15-кілометрову дистанцію. Особливо почесно, що серед учасників, які здобули золото пробігу, були дійсний та колишній працівники поліції охорони - інспектор сектору фізичної охорони Ізмаїльського міського відділу Управління поліції охорони в Одеській області Сергій Арєшкін, а також пенсіонер служби охорони та один з найстарших учасників - Георгій Митєв.

Усі переможці та призери були нагороджені медалями, кубками та грошовими призами.

До слова, поки спортсмени долали свої дистанції, співробітники поліції охорони розповідали гостям заходу про умови акції «Квартира під охорону», яку до 17 березня проводить служба охорони. Нагадаємо, що за умовами акції громадянам надається знижка у розмірі 50% на проведення робіт монтажу та пусконаладки засобів охоронного призначення. Для учасників антитерористичної операції на Сході України та родин загиблих учасників АТО вказана знижка становить 75%.

Управління поліції охорони
в Одеській області