Головна - Новини

Поліцейські охорони Одещини посіли друге місце у змаганнях з боротьби самбо (ФОТО)

Опубліковано: 13 березня

6 та 7 березня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» проходили змагання з боротьби «самбо» у яких взяла участь збірна команда Управління поліції охорони в Одеській області.

У змаганнях також брали участь 13 команд та 73 спортсмени, троє з яких - працівники поліції охорони: лейтенант поліції Михайло Муталлімов, сержант поліції Ігор Братух та Костянтин Лисанов, які вже не вперше захищають честь Управління поліції охорони Одеської області на змаганнях такого рівня.

До суддівського складу увійшов президент Федерації самбо та дзюдо міста Одеси Віталій Южаков.

За результатами змагань Костянтин Лисанов посів ІІ-е місце в категорії до 62 кілограм, команда Управління поліції охорони в Одеській області посіла ІІ місце у ІІ-й підгрупі.

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивною формою з символікою «Динамо», а команди – кубками та дипломами.