Головна - Новини

Поліцейські охорони Київщини відвідали школу в Обухівському районі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 20 жовтня 2017р.

Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, працівники Департаменту поліції охорони та Обухівського районного відділу Управління поліції охорони Київщини провели профілактичне заняття для дітей загальноосвітньої школи, розташованої в с. Жуківці, що в Обухівському районі Київської області.

Прес-секретар Департаменту поліції охорони Наталія Сторожик разом з капралами поліції Обухівського районного відділу поліції охорони розповіли вихованцям школи про правила поведінки на дорозі та у громадських місцях. Одразу було зрозуміло, що зустріч діткам сподобалася, адже усі вони уважно слухали гостей, а також активно підтримували розмову, ставили чимало питань, на які правоохоронці залюбки давали відповіді. Також дітлахи активно брали участь у цікавих вправах на тематику безпеки.

Завітав цього дня до школярів ще один важливий гість - представник Української православної церкви Київського патріархату Михаїл Карнаух, він провів з учнями молодших класів добру розмову та дав цінні життєві поради.

А згодом правоохоронці запропонували школярам переміститися на вулицю, де на них чекали дві локації, які б якнайкраще ознайомили їх з роботою поліції - поліцейська машина та спеціальні засоби, які поліцейські охорони використовують на службі. Діти з цікавістю приміряли на себе бронежилети і каски, у яких із задоволенням фотографувалися на пам'ять, а також залюбки сідали за кермо службового автомобіля, щоб увімкнути проблискові маячки та поговорити у гучномовець.

Прес-служба Департаменту поліції охорони