Головна - Новини

Поліцейські охорони Херсону змагалися у міському турнірі з гирьового спорту (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 березня

10 березня у Херсоні відбувся традиційний турнір з гирьового спорту "Битва за Херсон", присвячений 74-річниці визволення Херсону від німецько-фашистських загарбників.

Спортивні змагання відбулися за підтримки депутата Херсонскої міської ради Володимира Сальдо, а креативна ідея та організація змагань належать голові осередка гирьового спорту в місті Херсоні Михайло Олійнику. 

Взяти участь в "Битві" приїхали спортсмени з Львівської, Київської, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей, загалом - близько 30 спортсменів. Учасники змагалися у 15-хвилинному гирьовому комплексі "Козацький тріатлон", виконуючи без перепочинку поштовх, ривок та поштовх гирі довгим циклом.

У турнірі брали участь поліцейські Управління поліції охорони в Херсонській області - молодший інспектор групи охорони об'єктів та публічної безпеки Новокаховського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Херсонській області сержант поліції Роман Лабудін, а також поліцейський взводу № 1 роти охорони об’єктів та публічної безпеки батальйону Управління поліції охорони в Херсонській області рядовий поліції Дмитро Іванов, який посів третє призове місце серед чоловіків у ваговій категоріїх до 70 кілограмів.

Вітаємо переможців і учасників турніру!

Відео - Kherson.PRO

 Управління поліції охорони
в Херсонській області