Головна - Новини

Поліцейські охорони Донеччини отримали подяку від громадян за допомогу у вирішенні конфліктної ДТП (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 12 січня

Подія сталася у місті Слов'янську. Завдяки професійним діям поліцейські охорони попередили бійку між учасниками дорожнього руху.

11 січня близько опівночі наряд реагування Слов’янського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Донецькій області у складі старших сержантів поліції Олега Саутіна та Олега Дудніченка отримав повідомлення від оператора ситуаційного центру на логістичний пристрій - у місті Слов’янську на вулиці Осипенка відбувалася конфліктна ситуація, допомоги у вирішенні якої потребували громадяни.

По прибуттю за вказаною адресою поліцейські охорони встановили, що біля автозаправної станції сталася дорожньо-транспортна пригода, у результаті якої водій одного автомобіля наніс матеріальний збиток іншому - було пошкоджено крило автівки. На момент прибуття поліцейських водії спілкувалися на дуже підвищених тонах, от-от могла виникнути бійка.

Грамотно зорієнтувавшись у ситуації, поліцейські охорони допомогли учасникам ДТП розібратися у конфліктній ситуації, роз’яснили громадянам їх права та обов’язки та безпосередньо на місці події зібрали усю необхідну інформацію про пригоду, відповідно до діючого законодавства України.

Після розв’язання конфліктної ситуації громадяни роз'їхалися з місця ДТП, а працівники наряду поліції охорони продовжили несення служби. Вже незабаром на логістичний пристрій наряду з ситуаційного центру надійшло ще одне повідомлення - цього разу з подякою від одного з учасників ДТП. Громадянин дякував поліцейським охорони за добросовісне виконання своїх обов’язків та високий професіоналізм.

Управління поліції охорони
в Донецькій області