Головна - Новини

Поліцейські охорони Черкаської та Кіровоградської областей запровадили нову футбольну традицію (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 червня

Товариський матч з міні-футболу між колегами з поліції охорони Кіровоградської та Черкаської областей відбувся у м. Кам’янка Черкаської області. Початку зустрічі передувала рекламна акція, під час якої поліцейські охорони розповіли містянам про діяльність поліції охорони і, зокрема, про збереження майна у період відпусток.

Працівники поліції охорони спілкувалися з громадянами та надавали консультації щодо важливості підключення охоронної сигналізації, особливо влітку - в період відпусток. Варто зазначити, що даний захід викликав неабиякий інтерес серед мешканців Кам’янки, особливо серед молоді. Усі бажаючі отримали вичерпні консультації від фахівців поліції охорони та ознайомилися із рекламною та сувенірною продукцією.

А далі відбувся сам товариський матч з міні-футболу між поліцейськими охорони Черкащини та Кіровоградщини. Гра мала на меті популяризацію здорового способу життя, удосконалення фізичної підготовки та зміцнення дружніх відносин між колективами підрозділів поліції охорони.

Відкриття спортивного заходу, як вже повідомлялося вчора, проходило в урочистій атмосфері за участю керівників підрозділів - Василя Курятника та Володимира Луньова, а також мера міста Кам’янки Володимира Тірона та начальника Кам’янського відділення поліції ГУНП в Черкаській області Сергія Водоп’янова.

Прийшли повболівати за футболістів і місцеві жителі та учні місцевої дитячої юнацької спортивної школи, які, до слова, отримали цього дня спортивні подарунки від керівників підрозділів.

Що стосується самого матчу, то він пройшов в чесній та безкомпромісній боротьбі обох команд та завершився перемогою гостей. Але переможених у цій товариській зустрічі не було, всі учасники змагань роз’їхались з масою позитивних вражень та домовились започаткувати нову футбольну традицію - зустрічатись на подібних заходах частіше.

За інформацією Управління поліції охорони
в Черкаській області