Головна - Новини

Поліцейські охорони Буковини запропонували працевлаштування студентам Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича (ФОТО)

Опубліковано: 14 листопада 2017р.

Управління поліції охорони в Чернівецькій області надає громадянам широкий спектр послуг технічної охорони, а їхня якість залежить від спеціалістів, які мають високий професійний рівень. Тому, аби залучити молодих, перспективних, енергійних та ініціативних фахівців, поліцейські охорони Буковини завітали до Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

На початку зустрічі заступник начальника Управління поліції охорони в Чернівецькій області Ігор Скрипник розповів про діяльність підрозділу, послуги поліцейської охорони, які надаються громадянам та напрямки, за якими можуть працевлаштуватися студенти Інституту.

- Сучасні технології постійно прогресують, а ефективність надання послуг поліції охорони значно залежить від технічних можливостей та професійної майстерності працівників. Тому нам потрібні фахівці, які розуміються на спеціальному обладнанні і мають відповідні фахові вміння. Інститут фізико-технічних та комп’ютерних наук дає високі знання та якісну підготовку студентам, тож ми зацікавлені, аби в подальшому випускники працювали у нашому Управлінні, – говорить Ігор Скрипник.

Начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Чебан детально розповіла студентам про вакансії, умови працевлаштування за фахом та запросила майбутніх спеціалістів безпосередньо ознайомитись з роботою підрозділу, пройшовши практику.

- Ми пропонуємо вам працевлаштування, а для того, щоб зрозуміти чи підходить вам робота у нашому підрозділі, запрошуємо вас відвідати Управління та пройти практику, - зазначила Альона Чебан.

Пропозиції поліцейських охорони зацікавили студентів. Вони ставили безліч питань, на які представники Управління поліції охорони в Чернівецькій області дали змістовні відповіді.

Управління поліції охорони
в Чернівецькій області