Головна - Новини

Поліцейські охорони Буковини відреагували на повідомлення системи «Цунамі» та затримали крадіїв (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 7 грудня 2017р.

Днями поліцейські охорони Чернівецької області пройшли тренінг щодо вивчення інформаційно-телекомунікаційної системи «Цунамі» та вдосконалення алгоритму дій з іншими підрозділами Нацполіції, з якими вони діють в єдиній дислокації, в тому числі, реагуючи на повідомлення, які надходять на «102». І здобуті знання уже допомагають поліцейським охорони розкривати злочини та затримувати зловмисників.

5 грудня на портативний пристрій групи реагування Управління поліції охорони в Чернівецькій області надійшло повідомлення про те, що на вулиці Дунайській в обласному центрі чернівчанин помітив, як з подвір’я його сусіда виходять двоє підозрілих осіб. Для з’ясування обставин за адресою негайно прибули поліцейські охорони. Поспілкувавшись із заявником, правоохоронці отримали опис зловмисників.

У ході патрулювання прилеглих вулиць поліцейські охорони помітили схожого за описом чоловіка. Він, побачивши службовий автомобіль, намагався заховатися. Завдяки чітким та професійним діям працівників Управління поліції охорони зловмисника вдалося затримати. Ним виявився 31-річний житель Чернівців.

Молодий чоловік розповів правоохоронцям, що до чужого господарства проник з метою скоєння крадіжки електроприладів.

Для подальшого документування протиправних дій поліцейські охорони викликали на місце злочину слідчо-оперативну групу Садгірського відділення поліції ГУНП в Чернівецькій області.

Згодом поліцейські затримали й спільника затриманого. Попередньо дії буковинців кваліфікують за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Слід зауважити, що система "Цунамі" допомагає в управлінні нарядами поліції, дозволяє відстежити місце перебування всіх поліцейських екіпажів, швидкість їх пересування, а також скоординувати дії поліцейських у разі повідомлення про скоєння злочину чи іншої надзвичайної ситуації.

Наразі всі групи реагування поліції охорони Буковини працюють у системі єдиної дислокації, використовуючи планшети, які підключені до інтегрованої інформаційно-пошукової системи «Цунамі».

Управління поліції охорони
в Чернівецькій області