Головна - Новини

Поліцейські охорони беруть участь у автомобільному фестивалі NewCarFest 2017 (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 17 червня 2017р.

Сьогодні, 17 червня, на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ) стартувало справжнє свято для автомобілістів – автомобільний фестиваль New Car Fest 2017. Долучилися до проведення заходу і поліцейські охорони.

New Car Fest - наймаcштабніший автомобільний захід України 2017 року. Його відвідувачі отримали унікальну можливість ознайомитися з новими моделями автомобілів, оцінити експозицію «Автомобіль року в Україні 2017», а також особисто протестувати автівки, доступні в зоні тест-драйву. А ще організатори пропонують гостям свята на власні очі побачити український суперкар «Химера».

На відкритті фестивалю було представлено і численні зони відпочинку та розваг, справжні профі демонстрували глядачам вражаючі трюки під час дрифт-шоу тощо.

Однак, організатори мали на меті, щоб фестиваль ніс не лише розважальну функцію, а й освітню, будучи, перш за все, прогресивним заходом, який би сприяв загальному рівню культури і водіїв, і пішоходів, а також підвищенню рівня безпеки дорожнього руху в Україні. А відтак, до участі в фестивалі було запрошено працівників поліції охорони, які не лише презентували киянам та гостям міста охоронні послуги, які вони надають, а й провели заходи, спрямовані на втілення у життя освітньої функції фестивалю. Спільно з колегами відвідали захід і очільник Департаменту поліції охорони генерал поліції третього рангу Сергій Будник разом із заступником начальника Управління поліції охорони в місті Києві полковником поліції Григорієм Ткаченком.

Цікавий сюрприз підготували для дітей і працівники Контактно-інформаційного центру Центру систем безпеки поліції охорони: прямо біля намету юні учасники автомобільного фестивалю «озброювалися» кольоровими маркерами та великими листами паперу, щоб продемонструвати свої творчі здібності. 

До слова, кожен маленький гість стенду поліції охорони не залишився без подарунка - кольорових кульок із поліцейського підрозділу. Численні відвідувачі – і дорослі, і малеча – із задоволенням зупинялися біля демонстративних стендів поліції охорони та фотографувалися на згадку.

Автомобільний фестиваль New Car Fest 2017 продовжить свою роботу ще й завтра, 18 червня.

Окремі фото: АвтоЦентр

Прес-служба Департаменту поліції охорони