Головна - Новини

Поліцейські Кіровоградщини привітали малят із дитячого будинку з днем захисту дітей (ФОТО)

Опубліковано: 1 червня 2017р.

Не змінюючи традиції, із хорошим настроєм, смачними та потрібними подарунками діток відвідали керівник поліції охорони Володимир Луньов, заступник керівника обласного главку Дмитро Ткачонок та очільник Управління захисту економіки в області ДЗЕ Національної поліції України Володимир Духно

Поважних гостей з поліції, як завжди з нетерпінням, чекала малеча. Вже за кілька років склалася така традиція – на усі свята, а іноді і зовсім без особливого приводу, поліцейські відвідують малят із Будинку дитини – адже взяли шефство над цим закладом і його мешканцями.

Враховуючи офіційний «привід» для подарунків, гості передали закладу холодильне обладнання для зберігання молочних продуктів, в якому нині була нагальна потреба, печиво та цукерки.

Крім вирішених побутових питань, поліцейські, звичайно ж, виконали і основну та важливу місію – принесли у велику дитячу родину справжнє свято. Із задоволенням подивилися чудовий і зворушливий концерт, до якого малюки разом із вихователями сумлінно готувалися та неймовірно порадували ним гостей. А шефи, у свою чергу, пригощали дітей гостинцями. Цукерками та печивом малята почали смакувати на місці.

Управління поліції охорони
в Кіровоградській області