Головна - Новини

Охорона: державна чи приватна? (ІНФОГРАФІКА)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 24 січня

Нині в Україні функціонують тисячі охоронних фірм. У кожної з них свій "прайс" на послуги, кількість працівників та різні засоби захисту. Однак, яким би не був різноманітним список переваг приватних "стражів", там ви не знайдете тих пунктів, які забезпечує поліція охорони.

При спрацюванні сигналізації співробітники приватних фірм прибувають на місце, однак серед засобів, з якими вони можуть піти проти злодіїв - лише гумовий кийок та газовий балончик.

Натомість поліція охорони готує кваліфікованих працівників, які вміють і мають право використовувати вогнепальну зброю та затримувати злочинців.

Приватні охоронні організації мають значно менший штат, ніж Управління поліції охорони, тобто і екіпажів, які патрулюють місто, на вулицях - менше. Це, в свою чергу, збільшує час реагування на сигнал.

Управління поліції охорони в Хмельницькій області щодня забезпечує патрулювання 4-х нарядів, а щоночі - 5-ти.

Звісно, це впливає і на ціну послуг. Адже кожен екіпаж необхідно забезпечити формою, зброєю, набоями, пальним, які відповідають вимогам. По "кишені б'ють" і податки, адже поліція охорони фінансується виключно на засадах госпрозрахунку з коштів, які надходять за надання охоронних послуг. Приватні фірми ж мають значно менше витрат, тому і ціни, зазвичай, встановлюють нижчі.

Тож, шановні громадяни, обираючи, кому довірити свою безпеку, зважте всі "за" та "проти". Адже не вартість - показник, а якість наданих Вам послуг.

Управління поліції охорони
в Хмельницькій області