Головна - Новини

Національна поліція України відзначила третю річницю (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 4 липня

За цей час вдалося створити сучасний правоохоронний орган, який служить інтересам України та її громадян. Про це сьогодні, 4 липня, повідомив Сергій Князєв на Софійській площі столиці під час урочистих заходів з нагоди святкування Дня Національної поліції. Поліцейських вітали також Президент України, Голова Верховної Ради, Прем'єр-міністр, міністр внутрішніх справ.

Президент України Петро Порошенко відзначив позитивний рух відомства у напрямку європейських стандартів роботи.

«Ваша робота - це фронт боротьби зі злочинністю. Ви можете бути ввічливими і витриманими, чесними, не корумпованими, безстрашними і безкомпромісними, але люди судитимуть вас лише за тим, безпечніше чи небезпечніше вони себе почувають. Ви представляєте владу і дієте від імені держави. Ви повинні повсякчас турбуватися про твердий авторитет держави. Не терпіти порушників і корупціонерів у своїх рядах. Піклування про простого громадянина має стати вашим кредо», - зазначив Петро Порошенко.

Під час заходу Президент вручив поліцейським державні нагороди за мужність, вагомий внесок у боротьбу із злочинністю, високий професіоналізм та присвоїв спеціальні звання.

Голова Національної поліції України привітав поліцейських з професійним святом. Він зазначив, що щодня до поліції за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Зокрема, цього року зареєстровано більш 3,5 мільйонів звернень.

«Впевнений, що ми, поліцейські, мобілізуємо свої сили, уміння та майстерність, щоб і надалі успішно боротися зі злочинністю, та зробимо все, що від нас залежить, для зміцнення законності і правопорядку  в Україні»,- зазначив Сергій Князєв.

Відвідав урочистості на Софійській площі також начальник Департаменту поліції охорони полковник поліції Олександр Гаврилюк. Адже поліція охорони - це служба з 65-річним досвідом, яка ось уже три роки є невід'ємною частиною системи правоохоронної діяльності та повноцінною складовою Національної поліції України.

Працівники поліції охорони забезпечують захист життя та здоров’я людей, права і свободи громадян, ведуть боротьбу зі злочинністю та охороняють не лише публічну безпеку, а й оселі, майно і життя громадян.

Сьогодні у лавах поліції охорони сьогодні працює понад 21 тисяча співробітників, з них близько 10 тисяч - поліцейські. Наші колеги працюють у кожному регіоні України, а на службу щоденно заступають 433 наряди реагування поліції охорони. При виконанні своїх службових обов'язків поліцейські охорони реагують не лише на повідомлення про спрацювання сигналізації з об’єктів, які перебувають під охороною, а й надають практичну допомогу іншим підрозділам Національної поліції України, з якими діють в єдиній дислокації. Виїжджають наряди реагування поліції охорони і на виклики, які надходять по спецлінії "102". Також вони реагують на так звані «тривожні» спрацювання сигналізації, натискання замовниками кнопок «Термінового виклику поліції» і, звісно, на реальні спроби проникнень на охоронювані об’єкти, під час яких затримують зловмисників, які зазіхнули на оселі та майно громадян.

Наразі з поліцією охорони в Україні охороняються більше 211 тисяч приміщень з майном громадян, а також забезпечується охорона майже 133 тисяч стаціонарних та рухомих об’єктів. Крім того, високо оцінює професіоналізм і підготовку поліції охорони держава, довіряючи їй обов’язок забезпечувати охорону стратегічно важливих для економіки держави об’єктів транспортної інфраструктури, паливно-енергетичного комплексу, торгівельних морських та річкових портів України.

ФОТО - Георгій Лазуренко (НПУ) та антоніна Олійник (УПО в м. Києві)

Прес-служба Департаменту поліції охорони
за
інформацією Департаменту комунікації
Національної поліції України