Головна - Новини

Найстарша ветеран харківської поліції охорони відзначила 92-й День народження (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 14 червня

Голова Ради ветеранської організації Управління поліції охорони в Харківській області Володимир Аніконов разом з ветеранами служби від імені керівництва і всього колективу поліції охорони привітав Олександру Іванівну Максименко із Днем народження.

В 1943 році Олександра Вязовиченко в день свого 17-річчя приїхала із рідного села в Красноградському районі, що на Харківщині, в полк військ НКВД 3-го Українського фронту. Більше двох років проходила службу в Діючій армії спочатку писарем, потім телефоністкою. Гідно подолавши нелегкий воєнний шлях, після війни вирішила йти на службу у міліцію, яку почала на посаді інспектора з кадрів в Управлінні позавідомчої охорони. Цим, на додачу зі службово-аналітичним напрямком, займалась аж до 1994 року, коли пішла на заслужений відпочинок.

Капітан міліції у відставці встигла практично все – зарекомендувала себе надійним професіоналом, завоювала авторитет та повагу в колективі, вийшла заміж, виховала двох чудових дітей. Маючи гідний взірець для наслідування, син також став правоохоронцем. Починав електриком по сигналізації, інспектором з охорони, не забарилось кар’єрне зростання і вже на пенсію йшов з посади керівника бази матеріально-технічного забезпечення.

За доброю традицією ветерани не залишили без уваги день народження колеги і завітали у гості з квітами, подарунками та сокровенними спогадами. Капітан міліції Олександра Максименко – легенда. Старожили Управління і нині згадують її як дуже вимогливого, але справедливого офіцера. Здати їй звіт про діяльність свого підрозділу абияк не міг ніхто. Олександра Іванівна як аналітик детально вивчала кожен показник, кожну цифру.

Найстарша ветеран служби охорони – гідний приклад для наслідування. Завжди усміхнена, енергійна, позитивна, цілеспрямована, з чіткою життєвою позицією.

Колектив та ветеранська організація щиро вітають Олександру Іванівну з Днем народження, висловлюючи найкращі побажання та подяку за активну участь у діяльності поліції охорони Харківщини.

Управління поліції охорони
в Харківській області