Головна - Новини

Найбільш ефективним захистом охорони від крадіжок і злому є охоронні системи безпеки поліції охорони

Опубліковано: 11 липня

Фахівці Управління поліції охорони в Одеській області переконані, що найкраще забезпечують громадян від «домушників» охоронна сигналізація та відеоспостереження.

Влітку тема безпеки осель громадян є особливо актуальною, оскільки найчастіше саме в цей час громадяни їдуть на відпочинок, залишаючи свої оселі без постійного нагляду. Щоправда, скористатися тим, що «нікого немає вдома» і за лічені хвилини винести з помешкання всі цінності, «домушники» можуть у кого завгодно - і в людей, які відпочивають закордоном, і у тих, хто просто пішов на роботу чи у магазин.

Найважливіше те, що є методи та обладнання, які допомагають громадянам ускладнити шлях потрапляння зловмисників до їх осель, або й взагалі змушують злочинців відмовитися від задуму скоїти квартирну крадіжку. Йдеться про сигналізацію.

Сигналізація може бути автономною, або виведеною на пульт централізованого спостереження. У першому випадку повідомлення про візит непроханих гостей надходить господареві, а в квартирі вмикається сигнал тривоги, який може відлякати зловмисників.

У другому випадку - при підключенні системи з виведенням на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Одеській області - житло та майно охоронятимуть поліцейські охорони. В такому разі у квартирі встановлюють спеціальні датчики, які реагують на рух і тепло. Коли ж злодії проникають в приміщення, датчики спрацьовують і передають сигнал на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Одеській області. В цей час на місце негайно виїжджає наряд реагування поліції охорони. На місце правоохоронці, як правило, прибувають за 3-5 хвилин.

Детальну інформацію щодо послуг та охоронного обладнання поліції охорони можете дізнатися, звернувшись за адресою Управління поліції охорони в Одесі: вул. Ак. Філатова, 70-А або ж за телефонами цілодобового контактно-інформаційного центру поліції охорони (дзвінки на номери мобільних операторів здійснюються згідно їх тарифів):

097 0 502 220

073 0 502 220

099 0 502 220

Номер «гарячої лінії» 0 800 502 220 є безкоштовним.

Поліція охорони - це надійний захист Вашої оселі!

Управління поліції охорони
в Одеській області