Головна - Новини

Начальник поліції Кіровоградщини нагородив працівника Управління поліції охорони за порятунок життя людини на пожежі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 квітня

Працівнику поліції охорони Віктору Кондратенку, який під час несення служби з охорони Кіровоградського обласного музею на руках виніс з пожежі хворого дідуся, вручено відзнаку «За мужність і професіоналізм».

Нагадаємо, що 2 квітня під час несення служби на охоронюваному об’єкті охоронник Віктор Кондратенко отримав повідомлення про пожежу у сусідньому будинку. Чоловік поспішив на порятунок прикутому до ліжка мешканцю задимленої квартири. Завдяки швидкій реакції та рішучості, відважному працівнику поліції вдалося винести потерпілого з вогняної пастки і врятувати йому життя.

У присутності особового складу очільник поліції області полковник поліції Сергій Кондрашенко подякував Віктору Кондратенку за його героїчний вчинок та вручив заслужену нагороду.

- Ситуація була дуже складною, але Віктор Вікторович встиг викликати рятувальників та карету швидкої, і, поки ці служби мчали за «тривожним» викликом, ризикуючи своїм життям, зайшов у задимлене приміщення, виніс звідти потерпілого та робив все можливе, щоб загасити вогонь, адже у сусідніх квартирах теж перебували люди. Як бачимо, у нашій повсякденній роботі є місце і подвигу, і героїзму, - сказав Сергій Кондрашенко.

За матеріалами
сектору комунікації поліції
Кіровоградської області