Головна - Новини

Начальник Маріупольського відділу поліції охорони Олександр Барабаш завоював в автоперегонах два кубка за перші місця(ФОТО)

Рубрика: Маріуполь
Опубліковано: 9 серпня 2017р.

У черговий раз Краматорський World Motors Club організував автоперегони на прискорення в стилі Drag Racing. Це гоночне змагання - заїзд на 402 метра (чверть милі), в якому беруть участь два автомобілі, перемагає той, хто першим прийде до фінішу. Олександр Барабаш, який виступав на власному автомобілі під № 17, привіз до Маріуполя два кубка за перші місця в класі 1,6 street і 1,6 PRO.

 

Автоперегони пройшли незабутньо яскраво і порадували любителів хороших автомобілів, швидкості і драйву. Організатори досягли основних поставлених цілей: залучення уваги молоді до технічних видів спорту як формі проведення дозвілля і пропаганда здорового способу життя. А також вдосконалення навичок управління автомобілем, його безпечної експлуатації в різних дорожніх умовах. І, звичайно ж, виявлення найсильніших учасників.

- Завжди автоперегони сповнені емоцій і переживань: радість перемоги або гіркоту поразки. Спортсмени витрачають багато сил на тренуваннях, як фізичних, так і моральних. Сміливість, завзятість, прагнення і воля до перемоги - ось головні якості, які присутні у всіх спортсменів автоспорту, - вважає Олександр Барабаш. Багато хто звик думати, що перегони - це просто автомобільний спорт, але це не так. У цьому виді спорту учасники змагаються в майстерності проходження найскладніших трас на своїх автомобілях. Це не просто спорт, особисто я відчуваю до нього величезну пристрасть і любов - любов до хорошого автомобілю - надійного партнера, драйву і швидкості.

Колектив Маріупольського відділу поліції охорони пишається досягненнями свого керівника, бажає йому бути завжди впевненим у перемозі, ставити перед собою цілі і досягати їх із завзятістю, проявляючи силу духу і майстерність!

Тетяна Федіна,
Маріупольський МВ
УПО в Донецькій області