Головна - Новини

На стадіоні «Олімпійський» відбулися масштабні навчання правоохоронців (ФОТО)

Рубрика: Місто Київ
Опубліковано: 15 травня

Підрозділи МВС показали, як забезпечуватимуть безпеку під час матчів Ліги Чемпіонів на центральному стадіоні «Олімпійський». У навчаннях взяли участь 758 правоохоронців Національна гвардія, курсанти Національної академії внутрішніх справ, Державна служба з надзвичайних ситуацій та підрозділи Національної поліції України, серед яких - Управління поліції охорони в місті Києві.

Навчання було проведено під головуванням першого заступника міністра Сергія Ярового та за участю заступника голови Національної поліції Олександра Фацевича.

Перший заступник глави МВС Сергій Яровий зазначив, що у сьогоднішніх навчаннях взяли участь 758 правоохоронців. Тим часом для забезпечення публічної безпеки під час проведення фіналу Ліги Чемпіонів на НСК «Олімпійський» та прилеглій до нього території нестимуть службу 3,8 тисяч працівників різних підрозділів системи МВС, зокрема – поліцейських та військовослужбовців Національної. Загалом же до охорони публічного порядку та безпеки учасників та гостей фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА планують залучити близько 12 тисяч правоохоронців. Серед них – шість тисяч поліцейських, три тисячі нацгвардійців, тисяча прикордонників тощо.

Під час тактико-спеціальних навчань відпрацьовувались дії особового складу Національної поліції України під час можливого порушення публічного порядку при проведенні фінальних матчів Ліги Чемпіонів. Правоохоронці відпрацювали три алгоритми дій: загальна концепція забезпечення публічної безпеки та порядку, забезпечення публічної безпеки та порядку під час прибуття уболівальників до спортивної споруди, забезпечення публічної безпеки та порядку на території спортивної споруди.

Підготовку правоохоронців до футбольного дійства перевірив і начальник Департаменту поліції охорони Олександр Гаврилюк.

Фото - Департамент комунікації МВС України та Управління поліції охорони в місті Києві

Антоніна Олійник,
Управління поліції охорони
в місті Києві