Головна - Новини

На Кіровоградщині поліцейські охорони повернули пенсіонеру відібраний у нього велосипед

Рубрика: Новини
Опубліковано: 11 липня

Близько 16 години наряд поліції охорони отримав повідомлення по спецлінії «102» - у центрі міста Олександрії невідомий, застосувавши силу, відібрав велосипед у чоловіка похилого віку. Поліцейські охорони за лічені хвилини прибули на допомогу потерпілому.

На місці скоєння правопорушення поліцейські охорони побачили жінку, яка стала свідком скоєння злочину, і схвильованого літнього чоловіка. Вони розповіли, що на дідуся, який їхав на велосипеді з дачі додому, напав невідомий чоловік.

Отримавши опис нападника, поліцейські охорони, не гаючи часу, почали відпрацьовувати прилеглі до місця правопорушення вулиці. Уже через 10 хвилин був помічений підозрілий молодик, схожий за прикметами на нападника, до того ж - поруч з ним знаходився велосипед. Правоохоронці негайно зупинили та затримали підозрюваного, в подальшому його як свого кривдника впізнав і потерпілий чоловік. Транспорт було повернено власнику.

На місце події також було викликано працівників слідчо-оперативної групи Олександрійського відділу поліції, їм поліцейські охорони передали затриманого зловмисника - 45-річного мешканця Олександрії.

Управління поліції охорони
в Кіровоградській області