Головна - Новини

На Київщині поліцейські охорони завадили скоєнню крадіжки та затримали злодіїв

Опубліковано: 9 серпня 2017р.

Дії правопорушників вчасно помітили працівники крамниць та натиснули кнопку термінового виклику поліції.

Близько 14 години на пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Київській області надійшов сигнал про спрацювання "тривожної" кнопки в магазині одягу у місті Біла Церква. Наряд групи реагування негайно виїхав на виклик.

На місці події з’ясувалось, що до магазину зайшов молодик, який намагався викрасти одяг. Поліцейські охорони затримали зловмисника уже на виході із магазину. Виявилось, що 37-річний місцевий мешканець не мав коштів, щоб придбати товари, відтак просто вкрав їх.

Крім того, із супермаркету міста Білої Церкви поступив іще один тривожний сигнал. Охоронник магазину звернув увагу на чоловіка, який, затоварившись продуктами харчування, поспішив до виходу, але не розрахувався, а швиденько спробував покинути приміщення торговельної зали. Свідком події став охоронець магазину, який і натиснув "тривожну" кнопку поліції охорони. Зловмисником виявився 25-річний місцевий мешканець, який намагався викрасти продукти харчування на суму 250 гривень.

На місце події викликана слідчо-оперативна група Білоцерківського відділу поліції для проведення необхідних слідчих дій.

Наразі за вказаними фактами проводиться перевірка.

Управління поліції охорони
в Київській області