Головна - Новини

На Донеччині молоді працівники набувають практичного досвіду у службі (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 13 червня

Набуття практичних навиків молодими працівниками – це запорука успішного розвитку поліції охорони в майбутньому. Під таким гаслом територіальні підрозділи Управління поліції охорони в Донецькій області проводять додаткові заняття з молодими працівниками, які нещодавно прибули на службу після навчання в Вінницькому училищі професійної підготовки Департаменту поліції охорони.

Роботу з молодими працівниками контролює і начальник Управління поліції охорони в Донецькій області полковник поліції Сергій Приляпа, адже, за його словами, в ході реформування всієї системи МВС молоді кадри повинні виправдати надії людей і стати достойним обличчям нової поліції охорони.

Особливу увагу проведенню додаткових занять з молодими працівниками приділяє також керівництво Слов’янського міжрайонного відділу поліції охорони. З підлеглими особисто поспілкувався начальник підрозділу майор поліції Вадим Шевченко, він ознайомив їх з традиціями колективу, розповів цікаві факти зі службової діяльності, адже сам служить у поліції охорони більше 25 років, націлив молодих колег на якісне несення служби у нарядах, ввічливе і тактовне поводження з населенням та неприпустимість порушень дисципліни і законності.

Старший інспектор групи безпеки підрозділу Олександр Хахалєв провів з новими працівниками додаткові заняття в системі службової підготовки, обговорили основні вимоги нормативних документів МВС та Національної поліції щодо якісного несення служби у нарядах поліції охорони.

Продовжили заняття у стрілецькому тирі, де молоді працівники вивчали основні навички роботи з табельною зброєю, тренувалися у швидкісному поводженні з нею. Адже ці знання обов’язково будуть потрібні при несенні служби під час затримання озброєних злочинців.

Наприкінці занять було проведено практичні стрільбі з пістолету, під час яких молоді поліцейські охорони показали хороші результати, достатньо упевнено влучали у мішені, після чого поспілкувалися з більш досвідченими товаришами по службі, як надалі досягати кращих результатів.

Тож молоді працівники з натхненням набувають необхідних знань та умінь і готові йти по обраному шляху, щоб охороняти і захищати інтереси громадян Донецького регіону у будь-якій ситуації.

Управління поліції охорони
в Донецькій області