Головна - Новини

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив нагороди кращим працівникам Національної поліції (ФОТО)

Рубрика: Новини
Опубліковано: 5 серпня 2017р.

4 серпня У Міністерстві внутрішніх справ відзначили 60 кращих працівників різних підрозділів поліції з різних куточків України. Серед нагороджених - і працівники Департаменту поліції охорони. 

На церемонії нагородження кращих працівників Національної поліції Глава МВС Арсен Аваков привітав поліцейських зі святом і подякував їм за участь у становленні української поліції, яка завойовувала довіру громадян.

- Сьогодні свято Національної поліції, свято кожного поліцейського. Це свято порядку й законності. Кожен з вас давав клятву «Служити та захищати». І я хочу, щоб ви виконували свій обов’язок з гідністю. Зараз час змін: змінюється поліцейська структура, змінюємося ми самі. І вже є перші позитивні результати, за які я вдячний кожному з вас окремо і всій поліції загалом. Але у нас багато роботи попереду. Адже українці варті тощо, щоб наша поліція була на найвищому рівні, як у найкращих демократіях світу. Пам’ятайте, що найважливішою оцінкою діяльності поліцейських є довіра українців. Тому в цей день я звертаюся до вас: цінуйте цю довіру, бережіть її!» – наголосив Арсен Аваков.

Від імені Уряду поліцейським подякував перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів. Він також передав вітання від  Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана. «Працювати поліцейським – це більше, ніж робота. Це покликання – служити людям, запобігти злочину, допомогти у скруті, попередити біду, іноді ризикуючи власним життям, здатен далеко не кожен. Пишаюся, що сьогодні ми маємо сотні тисяч людей, які готові служити і захищати. У цей святковий день окремо хочу висловити слова вдячності тим, хто взяв на себе відповідальну місію і заклав фундамент реформування поліції – міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та керівникові Національної поліції Сергію Князєву. Ваші зусилля були не даремними, адже за останній рік рівень злочинності суттєво знизився. І я впевнений, що це лише початок. Дякую кожному, хто носить поліцейський жетон», – йшлося у вітальній телеграмі глави Кабінету Міністрів України.

Своєю чергою очільник Національної поліції України Сергій Князєв підкреслив, що виконуючи свої обов’язки поліцейські не так часто чують слова подяки від людей, тоді як скарги й критику - повсякчас мало коли чує від людей подяку. «Я хочу подякувати вам за вашу роботу. Якщо не ми, то хто? Вітаю вас зі святом! І думаю, що ми приречені на перемогу!» – переконаний Сергій Князєв.

Цього дня 60 кращих працівників різних підрозділів поліції з різних куточків України були нагороджені Почесними грамотами Кабінету Міністрів, Подяками Прем’єр-міністра України, Грамотами Верховної Ради та відомчими заохочувальними відзнаками МВС. Серед нагороджених - і працівники Департаменту поліції охорони. Зокрема, заступник начальника Департаменту полковник поліції Віталій Новіков і начальник управління Департаменту полковник поліції Михайло Швець.

 

Фото Андрія Новицького і Миколи Шинкаря

За інформацією
Департаменту комунікації МВС України